Jau šį savaitgalį į Karoliniškes kvies nemokamas grupės „8 Kambarys“ koncertas: skambės kūriniai iš būsimo albumo

Jau šį savaitgalį Vilniaus miesto savivaldybė, „Go Vilnius“ ir asociacija AGATA kviečia į trečius metus vykstantį muzikos festivalį „Vilnius – atvira muzikos salė“, skirtą sostinės 700 metų jubiliejui. Netikėčiausiose miesto erdvėse įrengtose scenose nemokamus pasirodymus surengs net 24 žinomi šalies atlikėjai ir grupės. Paskutinius akcentus prieš koncertą Karoliniškių scenoje dėliojanti hiphopo grupė „8 Kambarys“ žada nustebinti vilniečius savo naujausiais kūriniais.

Koncertuos ne tik savo gerbėjams, bet ir kaimynams

Koncertui festivalyje „Vilnius – atvira muzikos salė“ besiruošiantys žinomos lietuvių hiphopo grupės „8 Kambarys“ atlikėjai neslepia, kad Karoliniškėse savo gerbėjams sudainuos ne tik garsiausius hitus, bet ir visiškai naujus kūrinius iš būsimojo grupės albumo „Ramybė“. Pasak „8 Kambario” nario Karolio Talučio, jam šis koncertas ypatingas ir dėl dar vienos priežasties.

„Labai džiaugiamės galimybe pasirodyti šiame festivalyje. Pasirodymai nestandartinėse erdvėse – visuomet įdomi patirtis, leidžianti iš arčiau susipažinti su publika, o man šis koncertas be galo svarbus ir dėl kitos detalės – jis vyks beveik mano namų kieme. Pats gyvenu prie pat koncerto vietos, tad pasirodyti kaimynams – išskirtinė patirtis“, – sako grupės „8 Kambarys“ narys K. Talutis.

Savo kūryba emocionalia vadinantis duetas, klausytojams stengiasi perteikti žinutę nebijoti būti savimi ir reikšti jausmų. Anot grupės nario Deivido Alejūno, Vilnius – tam puiki vieta, priimanti ir toleruojanti visus atvykusius.

„Mano manymu, Vilnius yra pats laisviausias ir vakarietiškiausias miestas mūsų šalyje. Tą puikiai parodo ir sostinės publika. Nors koncertų metu ji sunkiau išjudinama, tačiau kai tai įvyksta – sustabdyti sunku. Tokiu atveju jaučiama laisvės energija, kurios koncerto metu mes pasisemiame patys“, – apie Vilniaus laisvę pasakoja D. Alejūnas.

Neslepia meilės sostinei

Kiekvienas pabuvojęs Vilniuje žino jo aurą ir alsuojančią jaunystę. Neretas Lietuvos sostinės mikrorajonas išsiskiria savo ypatybėmis, neleidžiančiomis jo sumaišyti su kitais. „Vilnius – atvira muzikos salė“ festivalio metu grupė „8 Kambarys“ pasirodys Karoliniškių mikrorajone, šalia šios grupės nario Karolio namų. Atlikėjas teigia, kad šis Vilniaus rajonas jam yra be galo svarbus.

„Karoliniškės man labai patinka dėl savo gamtos ir unikalaus kraštovaizdžio draustinio. Mėgstu ten pasivaikščioti, pasimėgauti gamta ir taip atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio. Taip pat man sentimentus kelia Fabijoniškės, nes dar iki persikeliant į Vilnių iš Zarasų, šiame rajone lankydavau pusbrolius. Su jais ten leisdavau laiką ir prisigalvodavome įvairiausių pramogų. Be to, pastaruoju metu man labai patinka Žvėrynas, tačiau manau, kad visi Vilniaus mikrorajonai turi daug žavesio“, – prisiminimais ir meile Vilniui dalijasi K.Talutis.

Grupės narys Deividas Alejūnas taip pat neslepia meilės sostinei. „Savo vaikystę ir jaunystę praleidau Lazdynuose. Šiame rajone yra mano namai, tad labiau džiaugiuosi, kad galėsime koncertuoti kaimyninėse Karoliniškėse. Tikiuosi, kad į mano koncertą ateis draugų ir artimųjų, tad koncerto metu jausiu ypatingą palaikymą“, – pažymi D. Alejūnas.

Vilniaus jubiliejų kviečia švęsti garsiai

Nors Vilnių pažįsta gana seniai, abu atlikėjai pripažįsta, kad miestas keičiasi ir atsiskleidžia vis naujomis spalvomis, ypač šiemet minint sostinės jubiliejų. „Vilniaus gimtadienio proga dažniau pakeliu akis ir atrandu nematytų detalių senamiesčio architektūroje bei džiaugiuosi mieste vykstančiomis veiklomis ir pramogų gausa. Nors prie gimtadienio prisidedu tik šiuo koncertu, manau, kad stabtelėjimas pasigrožėti ir sugebėjimas vertinti miestą, kuriame gyveni, yra esminis Vilniaus 700–ojo gimtadienio pasiekimas“, – teigia K. Talutis.

Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga atlikėjai siunčia miestui paprastus, bet nuoširdžius palinkėjimus. „Vilniui norėčiau palinkėti išlaikyti iškeltą savo, kaip laisvo miesto vėliavą, dar daugiau tarpusavio supratimo ir šypsenų veiduose. Vilniečiams labai norėčiau priminti, kad gyvename viename iš nuostabiausių Europos miestų, tad džiaukimės tuo ir minėkime Vilniaus gimtadienį kasdien”, – linki grupės „8 Kambarys“ narys D. Alejūnas.

Grupės „8 Kambarys“ koncertą bus galima išgirsti jau birželio 3 d., 20 val. Karoliniškėse, prie I. Šimulionio g. 5. Koncertas bus nemokamas ir atviras visiems. Tai – puiki galimybė bendruomenės nariams pažinti vieniems kitus ir smagiai praleisti pirmą vasaros savaitgalį.

Daugiau informacijos apie renginį ir programa: https://www.700vilnius.lt/programos-akcentai/metu-sventes/atvira-muzikos-sale/, birželio 2-3 d. Karoliškėse, Lazdynuose, Jeruzalėje ir Žirmūnuose įvyks 24 nemokami koncertai.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.