Vilniaus jubiliejus – visų mūsų šventė

Per 700 gyvavimo metų Vilnius tapo visų idėjoms ir troškimams atviru miestu: jame sugyveno skirtingų kultūrų ir papročių žmonės, klestėjo išradingi ir sėkmingi verslai, kūrėsi įvairios bendruomenės, drauge lyg dėlionė po dėlionės sudėjusios dabartinį Vilniaus paveikslą. Tad šiandien galima švęsti nesenkančią Vilniaus jaunystę: norą ir ryžtą nuolat keistis, troškimą tobulėti ir atrasti. Švęsti Vilnių. Jau 700 metų.

Šis jubiliejus yra proga Vilniui padėkoti už suteiktas galimybes, dalijantis gražiausiais linkėjimais sostinei. Kviečiame visas verslo, kultūros, švietimo, meno organizacijas, vyriausybines ir nevyriausybines įstaigas sostinės jubiliejų ne tik švęsti, bet ir kurti kartu.

Savo sveikinimui galite pasirinkti jums priimtiniausią formą. Galbūt su bendraminčiais Vilniuje pasodinsite 700 medžių? O gal artėjančiam jubiliejui norite sukurti dainą, pasiūti šiai progai skirtus marškinėlius ar sukurti Vilnių sveikinančią programėlę?

Vilniaus jubiliejus – puiki galimybė išnaudoti seniai stalčiuje dulkančius ar naujai užgimusius projektus ar iniciatyvas ir jas įgyvendinus padovanoti miestui, o drauge platesnei auditorijai pristatyti savo veiklą. Dėsime pastangas, kad apie jūsų iniciatyvas sužinotų kiekvienas vilnietis.

Dalį jubiliejui skirtų paminėti tradicijų tęsime ir ateinančiais 2024 m. Turite minčių, ką dovanosite miestui? Susisiekite ir pasidalinkite jomis su mumis šiuo el. paštu: [email protected].

Sieksime, kad Jūsų sveikinimai rastų vietą jubiliejinėje programoje.

Kurkime ir švęskime sostinės jubiliejų drauge!

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.