Skelbiami „Kartą Vilniuje“ bendraautoriai – žmonių kadrai pateks į kino filmą. Tarp jų – ir Karolina Meschino

Vilniaus gyventojai, miesto svečiai ir turistai nemokamoje programėlėje „Once in Vilnius“ visus metus dalijasi gyvenimo Vilniuje akimirkomis ir patyrimais šiame mieste. Visi į programėlę įkelti foto ar video įrašai pretenduoja patekti į kino filmą „Kartą Vilniuje“ (angl. „Once Upon a Time in Vilnius”), skirtą paminėti ir įprasminti 700-ąjį Vilniaus miesto jubiliejų.

Kaip sako programėlės „Once in Vilnius“ vystytoja ir filmo „Kartą Vilniuje“ prodiuserė Živilė Diavara, projekto išskirtinumas – filmą kuria ir žmonės, ir ryškūs meno srities profesionalai.

„Žmonės programėlėje dalijasi miesto aktualijomis – renginių, įvykių, piketų, eisenų akimirkomis, asmeninių švenčių įspūdžiais, romantiškais miesto kraštovaizdžiais, neįtikėtinais ir stebinančiais nutikimais Vilniuje, miesto keturkojų išdaigomis, įvairių miesto rajonų kasdienybe ar tiesiog vaizdais pro savo namų langus. Skatiname žmonių kūrybiškumą ir savirealizaciją, ir toliau laukiame pačių įvairiausių ir margiausių Vilniaus vaizdų. „Once in Vilnius“ tapo unikaliu Vilniaus miesto „Instagram‘u“, o profesionali kūrėjų komanda pasirūpins, kad žmonių sukurtas ir programėlėje transliuotas turinys būtų integruotas į filmą“, – sako Ž. Diavara.

Žmonių nuotraukos ir vaizdo įrašai – filme apie Vilnių

Profesionali režisierių komanda iš visos vartotojų į programėlę įkeltos medžiagos jau pradėjo rinkti autorius, kurių užfiksuoti vaizdai pateks į filmą „Kartą Vilniuje“ ir didžiuosius kino ekranus.

Kūrybinė komanda skelbia pirmąsias pavardes, kurios bus įrašytos į oficialų bendraautorių sąrašą ir pateks į filmo titrus: nuomonės formuotoja Karolina Meschino, gatvės meno tinklaraštininkė Kristina Kurilaitė, Alexander Nevzorov, Gediminas Šukutis, Fausta Pereckaitė, Deimantė Grincevičiūtė, Deimantė Kuprelienė, Dovilė Luomonienė, Veronika Liachovič, Nastja Asipkina, ypatingai aktyvi projekto dalyvė Angelina Falčik, savo įspūdingais kadrais atkreipusi filmą kuriančių profesionalų dėmesį.

Bendraautorių bus daugiau

Pasak Ž. Diavaros, žmonių, kurie taps „Kartą Vilniuje“ bendraautoriais, bus daugiau.

„Filmo kūrimo procesas šiuo metu pačiame įkarštyje. Komanda nuolat peržiūri žmonių į programėlę keliamus vaizdus ir atrenka turinį, kurį panaudos montuojant dokumentinį serialą. Nenustokite transliuoti Vilniaus nuotykių – jei šiandien tarp autorių, kurių įrašai atrinkti filmui, nematote savęs, jūsų įrašai vis dar pretenduoja patekti į filmą. Rekordas šiuo metu priklauso 51 bendraautorių turinčiam filmui – galbūt nutiks taip, kad „Kartą Vilniuje“ šį rekordą viršys“, – sako prodiuserė.

„Kartą Vilniuje“ – 7 dalių filmas apie Lietuvos sostinę

Dokumentinį filmą „Kartą Vilniuje“ sudarys 7 dalys – serijos. Kiekviena jų, siekiant atskleisti skirtingus Vilniaus veidus, įvairų jo identitetą ir margą miesto charakterį, bus parodyta vis kito herojaus – Vilniaus gyventojo – akimis.

Profesionalioje filmo kūrėjų komandoje – režisierės Lina Lužytė ir Elvina Nevardauskaitė, montažo režisieriai – Ričardas Matačius ir Kostas Radlinskas, video operatoriai Andrius Seliuta ir Linas Žiūra, filmo kompozitorius – Viktoras Diavara. Muziką taip pat kuria Simas Slabačiauskas, Adas Gecevičius, grupės „Kamanių šilelis“ narė Kamilė Gudmonaitė. Daugiau filmo kompozitorių bus paskelbta jau netrukus.

„Kartą Vilnius“ premjera gruodžio 4 d. vyks menų fabrike „Loftas“. Visi filmo bendraautoriai, kurių įrašai bus pasirinkti kino filmui, bus pakviesti į premjerą. Vėliau žiūrovai filmą galės išvysti kino platformose internete.

Dar galite tapti filmo „Kartą Vilniuje“ bendraautoriumi

Nemokamą programėlę „Once in Vilnius“ į išmanųjį telefoną galima atsisiųsti iš „Google Play” (https://bit.ly/googleplay_OnceInVilnius) ir „App Store” (https://apple.co/3N6DtP6) elektroninių parduotuvių.

Išsamiau apie projektą: www.onceinvilnius.com

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.