Jeruzalėje – nemokamas atlikėjos Monique koncertas: skambės populiariausios ir naujausios dainos

Pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio 23 dienomis Vilniaus miesto savivaldybė, „Go Vilnius“ ir asociacija AGATA kviečia į Vilniuje jau trečią kartą vykstantį muzikos festivalį „Vilnius – atvira muzikos salė“, skirtą Vilniaus 700 metų jubiliejui: netikėčiausiose miesto erdvėse bus įrengtos 4 muzikos erdvės, kuriose nemokamus koncertus surengs net 24 žinomi atlikėjai ir grupės. Tarp jų – jaunosios kartos atlikėja Monika Pundziūtė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Monique. Atlikėja su gerbėjais dalinsis jau puikiai pažįstamais kūriniais bei visiškai naujomis dainomis, o besiruošdama koncertui prisiminė savo pačios pirmuosius įspūdžius sostinėje.

Klausytojams žada staigmeną

Birželio 2–3 d. Vilniaus jubiliejui skirti festivalio „Vilnius – atvira muzikos salė“ koncertai žada pradžiuginti į juos susirinkusius žiūrovus. Žinoma atlikėja Monique, pasirodymo metu Jeruzalės mikrorajone susirinkusiems klausytojams padovanos savo populiariausias dainas bei naujausius kūrinius: „Palauksiu kol užmigsi“, „Paleidžiu tave“, „Palauk dar“, „Nenoriu grįžt namo“, „Dviese“ ir visiškai naują, dar niekam negirdėtą dainą iš būsimo albumo.

„Koncerto metu su manimi ant scenos kartu muzikuos ir mano bendražygiai, su kuriais grojame jau ne vienerius metus ir šiuo metu intensyviai ruošiamės pasirodymui Jeruzalėje, kur pažadame dvilypę programą. Didžiąją jos dalį sudarys tai, ką mes grojame jau ne vienerius metus, ši programa patikrinta ir mylima klausytojų. Tačiau pasirodymas bus ypatingas ir tuo, kad atliksiu ir pačias naujausias savo dainas, kurias išleidau per metus, be to, pristatysiu savo visiškai naują, dar niekam negirdėtą kūrinį, o gal net kelis“, – žada Monique.

Pasak atlikėjos, ją labiausiai žavi festivalio konceptas – jaukus, laisvas, paprastas ir lengvai prieinamas visiems: „Koncertuoti žmonių kiemuose yra neįkainojama patirtis ir labai smagus formatas. Kaip klausytoja esu kelis kartus buvusi šiame festivalyje ir galiu pasakyti, jog tai nuostabus jausmas: kiemuose jaukiai susirenka žmonės, susėda ant atsineštų kėdžių ir pledų ir klausosi dainų, bendrauja ar šoka. Apima geras bendrumo jausmas. Manau, kad būtent dėl tokių idėjų Vilnius yra toks atviras ir stipriai judantis į priekį miestas.“

Meilė iš pirmo jausmo

Nors Monika yra kilusi iš Širvintų, sostinė jai yra tapusi tikrais namais. „Labai simboliška, kad mano 10 metų gyvenimo Vilniuje jubiliejus sutapo su 700–uoju miesto gimtadieniu, o ta proga dar ir koncertuosiu. Sostinę prisijaukinti man pavyko nuo pat pradžių, kai būdama penkiolikos atvažiavau čia mokytis. Vilnius man buvo labai geras ir priimantis miestas, kurį iškart įsimylėjau, taip iki šiol ir klaidžioju jo gatvėmis, o mylimiausias mano rajonas – senamiestis. Širvintos labai gražus, bet mažas miestelis, o Vilniuje iki šiol atrandu naujų vietų, ką pamatyti, kur įsikvėpti, o pasiklysti kartais dar net geriau“, – pasakoja atlikėja.

Pasak Monikos, Vilniaus publika yra labai šilta, bet išranki, nes vilniečiai turi iš ko rinktis, kur eiti, ko klausyti: „Tuo pačiu žinai, kad į koncertą ateina žmonės, kurie iš tikrųjų laukia tavęs ir tavo dainų, o tai šilčiausia, kas gali būti iš publikos. Su vilniečiais galima sukurti ypatingą ryšį. Mus kasdien įkvepia tos pačios gatvės, ten pat einame atsigerti kavos, sustojame prie tų pačių šviesoforų, esame toje pačioje aplinkoje.“

Atlikėja sako, kad Vilniaus gimtadienį šiemet švenčia palaikydama vilniečius – jų idėjas, kūrybą bei verslus, nes miestas ir yra žmonės: „Vilniečiams linkiu dar labiau vertinti savo idėjas, nepabijoti jų pildyti, o pačiam Vilniui ir toliau išlikti tokiam atviram ir svetingam miestui visiems, net tiems, kuriems kitur sunkiau pritapti. Mane džiugina matyti gatvėje žmones, kurie yra drąsūs, nebijo būti savimi, vaikšto laimingi ir taip kuria miesto atmosferą. Mes kiekvienas kasdien kuriame Vilnių, to nereikėtų nuvertinti“, – atvirauja M. Pundziūtė.

Monique koncertą bus galima išgirsti jau birželio 3 d., 20 val. Jeruzalėje, prie Miežių g. 6.  Koncertas bus nemokamas ir atviras visiems. Tai bus puiki galimybė bendruomenės nariams pažinti vieniems kitus ir smagiai praleisti pirmą vasaros savaitgalį.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.