WOW Vilnius 700

700 metų jubiliejų švenčiantį Vilnių įsimylėti užteks 700 sekundžių, jį patobulinti – 700 idėjų. Auginkime Vilnių kartu. Lrytas.lt kviečia siūlyti idėjas ir kurti Vilnių tokį, kuriame norisi gyventi – judančiame į priekį, klestinčiame, drąsiame – vertą skambaus wow! Projekto metu vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami ne tik pažinti sostinę, švęsti jubiliejų, bet ir prisidėti idėjomis prie miesto augimo. Kas geriau, nei jūs, žinote, ko trūksta ir norisi mieste? Geriausios idėjos bus renkamos susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus bei pristatomos naujam Vilniaus miesto merui.

Projektą „Wow Vilnius 700” sudaro:

Specialiai projektui sukurtame puslapyje rubrika su skaitytojų pasiūlytomis idėjomis ir galimybė balsuoti. Jubiliejaus renginių programa – vienoje vietoje: sužinokite, ką veikti ir vyksta Vilniuje. Vilniaus naujienos: kaip ir kuo gyvena sostinė, ką svarbu žinoti vilniečiams ir miesto svečiams, interviu su Vilniuje. gyvenančiais, kuriančiais, savo darbais miestą ir šalį garsinančiais žmonėmis. Nuotraukų galerijos – Vilnius tada ir dabar. Kokį sostinės gyvenimą matė ir užfiksavo žinomiausi šalies fotografai? Įdomieji lrytas.lt testai: pasitikrink žinias.Geriausių idėjų pristatymas portale lrytas.lt ir naujam Vilniaus miesto merui.

Iniciatyvos autorius – naujienų portalas lrytas.lt

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.