VU fondas kviečia Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga investuoti į Universiteto ateitį

Vilniaus universiteto (VU) fondas kviečia sveikinti Vilnių su 700-uoju gimtadieniu investuojant į Universiteto ateitį – skirti simbolinę 7,00 Eur paramą VU neliečiamajam kapitalui, kuris investuojamas, o uždirbta grąža skiriama mokslo talentams finansuoti.

,,700-ąjį miesto gimtadienį VU fondas pasitinka šūkiu „Vienas be kito mes negalime!“. Istorinio jubiliejaus proga savo svetainėje paramos mygtukų vertes, kurios įprastai keičiamos tik per VU gimtadienį, išimties tvarka pakeitėme į 7,00 Eur, 70,0 Eur ir 700 Eur. Kviečiame vilniečius ir sostinės svečius Vilniaus gimtadienį minėti prasmingai ir skirti tvarią paramą Universitetui” – ragina VU fondo direktorius Justinas Noreika.

3 mln. Eur siekiantis VU fondo neliečiamasis kapitalas yra investuojamas, uždirbta grąža yra skiriama VU mokslo talentams finansuoti. Iš investicijų grąžos jau finansuotas penkių mokslininkų su stipria tarptautine patirtimi prisijungimas prie VU, remiami talentingi užsienio magistrantai, prisidedama prie tarptautinio lygio mokslininkų vizitų.

Vilniaus miesto ir Universiteto istorija yra neatsiejama nuo mecenatystės. VU fondas yra sutelkęs kol kas didžiausią modernių laikų miesto filantropų bendruomenę – iš 8 oficialiai pripažintų Vilniaus miesto mecenatų net 7-iems šis titulas suteiktas už paramą VU fondo neliečiamajam kapitalui.

Iniciatyvos autorius – Vilniaus universiteto (VU) fondas

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.