,,Vilnius 700 metų gimtadienis“ – kūrybiškos pamokos, aktyvios pertraukos ir įdomios parodos

Data: 2023 m. sausio 25 d. – kovo mėn.

Sausio 25 d. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija labai aktyviai pradėjo Vilniaus 700 metų gimtadienį. Vyko visuotinė pirmoji pamoka žiūrint edukacinius filmus apie Vilnių. Gamtos ir žmogaus, biologijos pamokose  buvo rengiamas protmūšis „Ką žinau apie Vilnių?“. Vyko kūrybinės lietuvių ir anglų kalbos pamokos, prancūzų kalbos pamokose komplimentai Vilniui skambėjo prancūziškai. Vyko šventinės klasių valandėlės  ir įvairios bendruomeniškumo iniciatyvos klasėse.

Pertraukų metu per progimnazijos radiją skambėjo dainos apie Vilnių, buvo galima išbandyti „Just dance“, sportuojant įveikti konkursines užduotis „7“, „70“, „700“, pažaisti stalo žaidimus ir nusifotografuoti prie širdelėmis papuoštos sienelės su Vilniumi.

Įdomybių netrūko ilgalaikėse parodose – surengta bendruomeniškumo iniciatyva-dovanų paroda „Sukurk dovaną Vilniui iš antrinių žaliavų“,  tapybos darbų paroda „Legendinis Vilnius“, piešinių ir miniatiūrų ekspozicija ,,Vilnius švenčia gimtadienį!“, keramikos darbų ekspozicija, knygų paroda „Vilniaus miestui – 700“ ir dailaus rašto konkurso, skirto Vilniaus 700-ajam gimtadieniui, ekspozicija.

Iniciatyvos autorius – Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.