HOLA socialinis eksperimentas

Data: 2022 m. gruodžio 9 d.

Vilniaus Akropolio 7 įėjimo koridoriuose skambėjo žmonių juokas, veiduose buvo matyti nuostaba ir šypsenos. Bendradarbiaujant Vilniaus 700, Akropoliui, Ermitažui ir dalyvius sočiai vaišinusiai Bebro blyninei, buvo suorganizuotas HOLA socialinis eksperimentas. Akropolio lankytojai savo artimųjų, draugų arba pačių savęs klausė tokių klausimų, apie kuriuos įprastai kalbėtis tiesiog neišeina. Gilių klausimų pagalba žmonės turėjo progą pajusti, kad bendrauti gali būti lengva, kai abi pusės to nori. Visų žmonių ir partnerių pagalba pavyko sukurti ne tik Kalėdinį jausmą, bet ir prisiminimus, kurie buvo išsinešti kartu su polaroidinėmis nuotraukomis kišenėje.

Renginio tikslas – patikrinti, kaip žmonių bendravimą keičia gilūs, prasmingi pokalbiai.

Emocingi pasakojimai ir draugų, šeimų bei mylimųjų patirtys, kurios šalia 7 akropolio įėjimo pritraukė daug susidomėjusių žmonių, kurie sukūrė jaukumo jausmą ir užkrečiančias šypsenas. Socialinis eksperimentas pavyko, sulaukėme kvietimų tokį renginį kartoti ir netolimoje ateityje.

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.