Knyga – žemėlapis „Kur Vilniuje gyvena Zipis”

Data: 2022 m. gruodžio 5 d. – 2023 m. sausio 13 d.

Tai kvietimas zipiečiams (Tarptautinė programa „Zipio draugai“) jungtis virtualiai pakeliauti, pažinti ir pasveikinti mūsų miestą su istoriniu įvykiu – 700 metų jubiliejumi. Į kelionę aktyviai įsitraukė ir kūrybinius sveikinimus paruošė 65 ugdymo įstaigos. Prisidėjusios įstaigos suteikėte galimybę geriau pažinti Vilnių, sužinoti, kur ir kaip gyvena mūsų visų draugas Zipis Vilniaus ugdymo įstaigose ir ne tik (knyga gali būti tęstinė). Vartydami knygą-žemėlapį „Kur Vilniuje gyvena Zipis“ galėsite daugiau sužinoti apie Vilnių ir Zipio gyvenimą jame, pasidžiaugti prasmingais linkėjimais ir gražiais darbais Vilniui. Bendradarbiauta su socialiniais partneriais VŠĮ „Vaiko labui“, VDU Švietimo akademija.

Iniciatyvos autorius – Vilniaus Markučių darželis-lopšelis

Idėjos autorė ir iniciatorė: Markučių lopšelio-darželio direktorė Audronė Ramonienė

Globėja: VšĮ „Vaiko labui“ direktorė Aurelija Okunauskienė

Zipio draugų iniciatyvinė grupė: Audronė Sinkevič (Markučių l.-d.), Jolanta Žukauskienė (l.-d. „Drevinukas“), Zita Jurgelevičienė (l.-d. „Krivūlė“), Aleksandra Remeikienė (l.-d. „Jovarėlis“), Dalia Banaitienė (l.-d. „Švelnukas“), Jolanta Gaidelienė (l.-d. „Pagrandukas“).

Knyga – žemėlapis „Kur Vilniuje gyvena Zipis

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.