Festivalio Jaunas kaip Vilnius“ 2022 m. liepos 25 d. Vingio parke akimirkos

Festivalis prasidėjo ypatingu reginiu – kartu su orkestru pasirodė tikros Lietuvos operos žvaigždės. Per vieną vakarą miestiečiai ir Vilniaus svečiai išgirdo daugybę tikrų klasikinės muzikos hitų: kompozitorių G. Puccini, G. Bizet, V. A. Mozarto, G. Verdi operų arijas ir orkestro atliekamus žinomus kūrinius.

Pasirodė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestras su Viktorija Miškūnaite, Justina Gringyte, Merūnu Vitulskiu ir Kostu Smoriginu. Dirigavo maestro Ričardas Šumila.

Lietuvos atlikėjų duetų vakaras

Festivalis padovanojo ir netikėtų siurprizų – pasirodė puikiai pažįstami Lietuvos atlikėjai, kurie specialiai šiam renginiui buvo sujungti į skirtingų žanrų duetus: Monika Liu scenoje pasirodė su Egidijumi Sipavičiumi, Samas stebino žiūrovus kartu su Ieva Narkute, Linas Adomaitis dainavo su Gabriele Vilkickyte ir Vaidas Baumila susijungė bendrai kūrybai su Juste Starinskaite bei ,,Kamanių šilelis” su Domantu Starkausku. Juk Vilnius – kuriantis, nebijantis eksperimentuoti ir aistringas miestas! Todėl Lietuvos atlikėjai ir grupės susivienijo ir drauge privertė klausytojų širdis plakti stipriau. Skambėjo tiek žinomos ir publikos mėgstamos dainos, tiek naujai intrepretuoti legendiniai kūriniai. Tai buvo spalvinga, jautri ir kartu energinga lietuviškos muzikos dalis, kviečianti švęsti Vilniaus jaunystę.

Škotų muzikos žvaigždės Lewis Capaldi koncertas

Vienam vakarui Vilnius tapo tarptautine muzikos arena. Sunku patikėti, kad tikrus hitus, kurių daugybę kartų klausėtės „Spotify“ platformoje, galėjome išgirsti čia, Vilniuje! Sostinėje pasirodė puikiai žinoma ir kritikų liaupsinama populiariosios muzikos užsienio žvaigždė Lewis Capaldi, sugebanti savo kūryba paliesti daugybės gerbėjų širdis visame pasaulyje.

Specialų pasirodymą vilniečiams ir miesto svečiams kūrė urbanistinio šokio teatras ,,Low Air”. Šokio pasirodymas ,,Kartu” sujungė įvairaus amžiaus kartas, Lietuvos urbanistinio šokio kultūrą ir temas kaip tapatybės, vienišumo ir ryšio, bendruomenės santykių paieškas.

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.