Skaitmeninis miestas

Norite pasižvalgyti po senąjį Vilnių? Vilniaus praeities lobiai neliko užmiršti, tad leiskitės į kelionę laiku ir vienu mygtuko spragtelėjimu aplankysite miestą skirtingais miesto gyvavimo laikotarpiais. Vaikščiokite po išskirtines vietas, kurioms nebuvo lemta išlikti iki šių dienų.

Šiandien Vilnius pasaulyje garsėja šiuolaikinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl dingusį Vilnių kviečiame apžiūrėti ir virtualiai. Istoriniai objektai ir architektūros šedevrai, atkurti pagal autentiškus duomenis, paliks nepamirštamą įspūdį.

Aukštutinė ir Žemutinė pilys

Aukštutinė pilis iš paukščio skrydžio

Kaip 15–16 amžiuje atrodė Gedimino kalnas ir koks buvo tų laikų Gedimino bokštas? Pamatykite šį visą didingą kompleksą.

Žiūrėti video

Aukštutinė ir žemutinė pilys iš paukščio skrydžio

Kaip Katedros aikštė atrodė 16–17 amžiuje ir kokie tų laikų pastatai neišliko iki šių dienų, o kurie vaizdai neatpažįstamai pasikeitė?

Žiūrėti video

Aukštutinė ir žemutinė pilys iš žmogaus kelionės pėsčiomis perspektyvos

Gal klaidžiojate po rekonstruotą Vilniaus Žemutinę pilį, o gal nukeliavote kelis šimtmečius į praeitį? Atraskite tų laikų ir šių dienų pilies skirtumus.

Žiūrėti video

Vilniaus Didžioji sinagoga

Didžiosios Vilniaus sinagogos kompleksas iš paukščio skrydžio

Ką 19-20 amžiuje matė vilniečiai, žengdami pro Vilniaus Didžiąją sinagogą, ir kaip ji atrodė žvalgantis pro miesto stogus? Pamatykite ir pajuskite patys.

Žiūrėti video

Didžiosios Vilniaus sinagogos komplekso kiemelis

Koks gyvenimas virė Vilniaus Didžiosios sinagogos kieme? Užeikite ir pasijusite lyg būtumėte Šiaurės Jeruzalėje.

Žiūrėti video

Didžiosios Vilniaus sinagogos interjeras

Kaip iš tiesų atrodė legendomis apipintas Vilniaus Didžiosios sinagogos interjeras ir visa architektūra? Pasiruoškite išvysti stulbinantį grožį.

Žiūrėti video
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.