Apie Vilnius 700

Vilnius 700 – ilgalaikis projektas, skirtas atšvęsti neeilinį 700 m. Vilniaus miesto jubiliejų, kurį minime 2023 m. Didžiuojamės miestu, kuris gali pasigirti turtinga istorija, didvyriška praeitimi ir atviru žvilgsniu į ateitį. Todėl minėdami šį jubiliejų norime, kad visa Lietuva ne tik artimiau pažintų miestą, bet ir su šiuo miestu pajustu emocinį ryšį.

Pirmą kartą pasaulis apie Vilnių sužinojo iš LDK kunigaikščio Gedimino laiškų. Tikimės, kad 700 m. jubiliejus taps dar viena proga žinią apie Vilnių paskleisti pasauliui dar plačiau. Mieste tvyrosianti šventinė atmosfera praturtins miesto kultūrinę aplinką, o drąsūs sprendimai paskatins į Lietuvos sostinę pažvelgti iš naujos perspektyvos. Vilnius – draugiškas ir inovatyvus miestas, todėl nestigs netradicinių iniciatyvų, apjungsiančių miesto bendruomenę ir sudominsiančių svečius. Įsimylėsite Vilnių iš naujo!

Šventę kuriame partnerystės principu – prie programos kūrimo ir įgyvendinimo gali prisidėti visi norintys ir turintys idėjų. Taip geriau atspindėsime miesto vertybes: laisvę, toleranciją ir įvairių skirtingų kultūrų darną. Kurti nepakartojamą šventę kviečiami visi. Galite siūlyti savo idėjas ar prisidėti prie jau esamų projektų įgyvendinimo – tapsite ne tik šventės dalyviais, bet ir kūrėjais.

Šis jubiliejus – puiki proga atsigręžti į turtingą praeitį ir šlovės akimirkas, prisiminti ir daugiau sužinoti apie kultūrinį miesto paveldą, istorines tradicijas ir išvysti senų laikų palikimo grožį. Tačiau Vilnius – kartu ir šiuolaikiškas bei modernus miestas, todėl taip pat žvelgsime ir į ateitį, naujas galimybes ir stebėsime jaunatvišką miestą.

Turite idėjų? Susisiekite su mūsų komanda [email protected]

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.