Apdovanojimai Šv. Kristoforo statulėlėmis

2023 m. sausį Vilnius jau 25-ąjį kartą apdovanos labiausiai nusipelniusius vilniečius, organizacijas, įstaigas ir įteiks jiems sostinės globėjo Šv. Kristoforo statulėlės. Šiemet ypač kviečiama atkreipti dėmesį į tuos, kurie padėjo Ukrainai ir ukrainiečiams, nepamirštant ir kitų vertų šios nominacijos. Iki gruodžio 2 d. nominuoti kandidatus apdovanojimams gali visi šalies gyventojai – vilniečiai, miesto svečiai, bendruomenės, organizacijos, įmonės.

Kiekvienais metais apdovanojama ne daugiau kaip 10 nominantų. Vilniaus meras Remigijus Šimašius Šv. Kristoforo statulėles laureatams įteiks kitų metų sausio 26 d., švenčiant sostinės 700-ąjį gimtadienį. Praėjusiais metais buvo nominuota daugiau kaip 50 kandidatų.

Nuo 1998-ųjų teikiami Šv. Kristoforo apdovanojimai kasmet įvertina labiausiai Vilnių auginančius ir kuriančius. Tai – žmonės, kurie savo idėjas, darbus ir projektus skiria Lietuvos sostinei, garsina miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šv. Kristoforo statulėles anksčiau yra pelnę prof. habil. dr. Vytautas Jonas Sirvydis, viena žymiausių pasaulio sopranų Asmik Grigorian, prof. habil. dr. Vladas Algirdas Bumelis ir kiti vilniečiai.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.