Živilė Diawara kviečia visus tapti unikalaus ilgo metro filmo autoriais: prie jo kūrimo gali prisidėti kiekvienas

Belaukiant Vilniaus 700 metų jubiliejaus miesto gyventojai, turistai ir visi sostinės mylėtojai kviečiami tapti filmo „Once Upon a Time in Vilnius” bendrakūrėjais. Tai bus pirmas kartas šalies istorijoje, kai filmas turės tiek daug autorių, nes dalį siužeto gali pasiūlyti kiekvienas. Tereikia atsisiųsti mobiliąją aplikaciją „Once in Vilnius” (liet. „Kartą Vilniuje”) ir įkelti savo užfiksuotus Vilniaus vaizdus. 

Parsisiųskite programėlę ir papasakokime savo istoriją drauge.

Pasak VšĮ „Menų fabrikas” komandos, mobiliosios aplikacijos autorių, „Once in Vilnius” ne tik padės unikaliai įamžinti Vilnių filme, bet ir kasdien tarnaus kaip puikus gidas, kuris atskleis daug nematytų sostinės vietų, erdvių, skonių ar veiklų. Nemokamą programėlę ,,Once in Vilnius”, kurią sukūrė jungtinė lietuvių ir ispanų komanda, į išmanųjį telefoną galima atsisiųsti iš „Google Play” ir „App Store” elektroninių parduotuvių. Daugiau informacijos apie šį projektą galima rasti: www.onceinvilnius.com

Filmas-metraštis iš 700 Vilniaus vaizdų 

Naujoji programėlė „Once in Vilnius” kiekvienam vartotojui leidžia kūrybiškai parodyti savitą Vilnių, pulsuojantį jaunatviška energija, bei taip formuoti sostinės identitetą. Atsisiuntus programėlę vartotojai gali įkelti ne ilgesnius nei 2 minučių vaizdo įrašus ir nuotraukas, kuriuose užfiksuotos akimirkos, istorijos, prisiminimai ar dar nematyti Vilniaus miesto vaizdai. Įkeltą viešai prieinamą medžiagą programėlės turėtojai gali peržiūrėti daugybę kartų ir dalintis patikusiais vaizdais su draugais socialiniuose tinkluose.  

Žalias, skanus, aktyvus, naktinis, romantiškas, kūrybiškas, sportiškas, komiškas, gražus, madingas, protingas, šventinis, darbingas – visoks Vilnius bus įamžintas ir matomas programėlėje. Kitų metų pabaigoje profesionalių režisierių komanda iš visos projekto metu pateiktos medžiagos atrinks 700 vaizdų, iš kurių ir bus kuriamas ilgo metro filmas „Once Upon a Time in Vilnius”. 

„Tikime, kad programėlė „Once in Vilnius“ taps mūsų kasdienybės dalimi ir padės suburti stipresnę vietos bendruomenę, kuri noriai dalijasi gražiomis ir naudingomis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Ką mes veikiame sostinėje, kur neatrastos Vilniaus gatvelės, kur skaniausi pietūs, kuris gražiausias viešbučio interjeras, ką verta aplankyti, kuri geriausia ekskursija, kokios naktinio gyvenimo vietos yra vertos dėmesio? Dalinkimės savo Vilniaus matymu, taip ne tik vietos žmonėms, bet ir visam pasauliui tapsime patrauklesni, atskleisime neįtikėtiną savo sostinės žavesį, nes tikrai turime kuo didžiuotis”, – sako idėjos sumanytoja Živilė Diavara. 

Pasak Ž. Diavaros, sukauptas išskirtinis įspūdžių ir vaizdo istorijų archyvas, originalus dalyvių filmų metraštis ir unikalus ilgo metro filmas neabejotinai išliks aktualūs Vilniui ir įžengus į naują šimtmetį bei taps vertingu palikimu ateities kartoms. 

Filmo premjera numatyta kitų metų pabaigoje. Visi kūrėjai, atrinkti dalyvauti finaliniame Vilniaus filme „Once Upon a Time in Vilnius”, gaus kvietimą į oficialią filmo premjerą ir apdovanojimų ceremoniją. Sukurtą filmą žiūrovai išvys kino teatruose, festivaliuose, o vėliau – viešai prieinamoje interneto platformoje.  

Daugiau apie projektą sužinokite www.onceinvilnius.com 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.