Lewis Capaldi atvyksta į Vilnių!

Jau liepos 25-ąją populiariosios muzikos žvaigždė koncertuos Vingio parke, festivalyje „Jaunas kaip Vilnius, skirtame artėjančiam sostinės jubiliejui pasitikti. Geriausia tai, kad milijonines perklausas įvairiose muzikinėse platformose renkančių hitų autoriaus vilniečiai ir miesto svečiai galės klausytis visiškai nemokamai.

Milijardus perklausų skaičiuojančio Lewis Capaldi koncertas – pagrindinis šių metų festivalio akcentas

Škotų dainininkas Lewis Capaldi išgarsėjo pasauliniu hitu „Someone You Loved“, kurio perklausos „Youtube“ viršijo pusę milijardo, o Jungtinės Karalystės singlų dešimtuke ši daina išbuvo ilgiausiai per visą istoriją. Tai ne vienintelis atlikėjo rekordas – jo albumas „Divinely Uninspired to a Hellish Extent“ 10 savaičių buvo Jungtinės Karalystės albumų topo viršūnėje ir tapo ilgiausiai pirmajame dešimtuke išsilaikiusiu albumu.

Lewis Capaldi, nuo vaikystės grojęs būgnais ir gitara, jau dvylikos koncertuodavo užeigose. Kai atlikėjui buvo aštuoniolika, jo įrašą „SoundCloud“ paskyroje netikėtai aptiko vėliau jo vadybininku tapęs Ryanas Walteris, internete ieškojęs ypatingo muzikinio talento atlikėjo. Į pasaulio populiariosios muzikos viršūnę 1996 metais gimęs muzikantas šovė kaip raketa: Lewis Capaldi pateko į muzikos istoriją, tapęs pirmuoju atlikėju, paskelbusiu ir išpardavusiu arenų turą dar prieš išleisdamas debiutinį albumą. 2017 metais pasirodžiusi jo debiutinė daina „Bruises“ platformoje „Spotify“ iš karto sulaukė beveik 28 milijonų perklausų visame pasaulyje.

Lewis Capaldi – geras veikėjas ir puikų humoro jausmą turintis jaunuolis, žavintis meilės dainomis ir savo gyliu. Kritikai taip pat atidavė duoklę škotų žvaigždės profesionalumui – 2020 m. Britų muzikos apdovanojimuose jis buvo nominuotas net keturiose nominacijose ir laimėjo geriausio debiuto bei „Metų dainos“ titulą. Hitas „Someone You Loved“ prieš tai jau buvo nominuotas ir „Grammy“ apdovanojimuose. Tad nepraleiskite progos išgirsti Europos ir Amerikos klausytojų dievinamo atlikėjo. Jo pirmasis koncertas Baltijos šalyse įvyks Vilniaus Vingio parke.

Oficialus atlikėjo tinklalapis www.lewiscapaldi.com

„Before You Go“

YouTube video

„Someone You Loved“

YouTube video

„Hold Me While You Wait“

YouTube video

„Bruises“

YouTube video

„Grace“

YouTube video

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.