Atraskite Vilnių iš naujo su GlobeTrott Travel: 7 maršrutai per 7 šimtmečius

Leiskite sau keliauti laiku ir susipažinti su turtinga Vilniaus istorija. Švenčiant Vilniaus 700-ąjį gimtadienį, GlobeTrot Travel kelionių programėlė siūlo artimiau susipažinti su Vilniaus istorija pasitelkiant savarankiškas ekskursijas. Tam sukūrėme 7 maršrutus, skirtus parodyti, kaip miestas keitėsi per šimtmečius. Išsamūs žemėlapiai padės lengvai surasti paslėptus miesto brangakmenius, o įžvalgūs pasakojimai apie objektus, kuriuos aplankysite, suteiks unikalią perspektyvą apie gyvenimą Vilniuje.

Atsisiųskite „GlobeTrott Travel“ mobiliąją aplikaciją, kurioje rasite savarankiškus turus Vilniuje ir dar 32 pasaulio miestuose.

Vilniaus legendos

Legendos pasakoja galingas istorijas, pabrėžiančias kas tuo laikotarpiu buvo svarbu tiek didikams, tiek paprastiems žmonėms. Ši savarankiška ekskursija ves per žavingą senamiestį, pristatydama pastatus, kurie atlaikė laiko išbandymą. Išgirsime pamirštas legendas ir anekdotus, kuriais išdidūs vilniečiai dalijasi iki šiol.

Gyvenimas viduramžių Vilniuje

Keliaukite į epochą, kai į miestą plūdo kvalifikuoti meistrai iš visos Europos. Šiame ture išgirsite įspūdingus pasakojimus apie gyvenimo Viduramžių Vilniuje įpatumus, aplankysite vieną gražiausių senamiesčio gatvių ir pamatysite likusius miesto gynybinės sienos fragmentus.

Viduramžių didikų šventės

XVII amžius buvo era, kai miesto kulinarinė scena patyrė dramatišką transformaciją. Pasiruoškite nustebti stebinančia aukštuomenės patiekalų įvairove, kurie buvo daug sudėtingesni nei paprasta mėsa ir bulvės. Naršydami po Vilniaus senamiestį šios savarankiškos kelionės metu taip pat sužinosite, kaip laikui bėgant keitėsi šaltibarščių sriubos skoniai. Šios žinios tikrai papildys jūsų gastronominę kelionę.

Kelionė paskui Vienuolio abitą

Mes, lietuviai, didžiuojamės savo pagoniškomis šaknimis ir tuo, kad buvome paskutinė šalis Europoje, priėmusi krikščionybę. Nepaisant to, Vilniaus senamiestis gali pasigirti daugybe įspūdingų bažnyčių, prie kurių dažnai stovi vienuolynai. XVII amžiuje vienuoliai vaidino labai aktyvų vaidmenį visuomenėje, įvairiais būdais prisidėdami prie Vilniaus augimo. Prisijunkite prie šios ekskursijos, kurios metu aplankysite nuostabias bažnyčias ir sužinosite, kaip vienuoliai prisidėjo prie miesto formavimo.

Vilnius lyg Feniksas iš pelenų

Nepaisant XVIII amžiaus pradžios karų, marų, bado ir didžiulių gaisrų, amžiaus antroje pusėje Vilniuje vyko kultūrinis ir intelektualinis pakilimas. Ar žinojote, kad pirmoji konstitucija Europoje buvo parašyta Lietuvoje? Savarankiškos ekskursijos po Vilnių metu sužinosite apie mokslo pasiekimus ir aplankysite vietas, kurios buvo pamėgtos to laiko intelektualams.

Pirkėjų rojus Vilniuje

Keliaukime laiku ir grįžkime į XIX amžiaus Vilnių. Šios savarankiškos ekskursijos metu aplankysite vietinių gyventojų pamėgtas vietas, kurios yra branginamos iki šiol.

Vilniaus pokyčiai šviesos greičiu

Keista pagalvoti, kad prieš daugiau nei šimtą metų visame pasaulyje gatvės miestuose buvo tamsios, o elektra nebuvo prieinama. Šis turas suteiks unikalų požiūrį į tai, kaip gyveno vilniečiai, dar nežinant šiuolaikinių patogumų, tokių kaip autobusai, televizoriai ir išmanieji telefonai. Ekskursija baigsis apsilankymu ikoniškame televizijos bokšte, kur galėsite pasigrožėti miesto vaizdais iš aukščiausios vietos. Jei norite apsilankyti apžvalgos aikštelėje, nepamirškite įsigyti bilietų iš anksto.

Nepraleiskite šios progos susipažinti su Vilniaus miestu išsamiai, naudodamiesi nemokamomis savarankiškomis ekskursijomis mobiliojoje GlobeTrotter Travel programėlėje.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.