Vilniaus šviesų festivalis

Sostinės gimtadienio proga vilniečius ir miesto svečius stebino penktasis Vilniaus šviesų festivalis, vykęs sausio 25–28 dienomis. Šių metų festivalio tema – futurizmas. Iš Prancūzijos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Olandijos, Ispanijos, Italijos į Vilnių atvykę menininkai plėtė vaizduotės galimybių ribas bei privertė kitomis akimis pažvelgti į mus supantį pasaulį.

Miesto 700-ojo gimtadienio proga atsivėrė ir autentiški Vilniaus barokinio senamiesčio kiemai, nušvito pagrindiniai miesto simboliai. Šviesos meno kūriniai buvo eksponuojami žymiausiose sostinės aikštėse, skveruose ir gatvėse. Pažinti meno galeriją po atviru dangumi padėjo Vilniaus šviesų festivaliui skirta programėlė, kurioje lankytojai rado festivalio maršrutą. Ją atsisiųsti arba atsinaujinti galima App Store  bei Google Play.

Festivalio metu Katedros aikštėje ant Arkikatedros fasado buvo galima stebėti ir video projekcijų sukurtą pasakojimą „Laiko portalas“ apie Vilnių, jo praeities ir ateities simbolius. Sausio 25-ąją video projekcija buvo galima pasigrožėti po pagrindinio gimtadienio renginio nuo 21 iki 23 val., o sausio 26–28 d. nuo 18.30  iki 23 val.

Data: 2023 m. sausio 25–28 d.

Laikas: 18.00-23.00 val.

Vieta: įvairiose Vilniaus  vietose

Kaina: nemokama

Organizatorius: Vilniaus kultūros centras

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.