Liepos 22 d. Tarptautinis džiazo projektas: Kęstutis Vaiginis & Joonas Haavisto (Lietuva / Suomija) svetainėje-bare ,,Veranda”

Tai brandus projektas, gyvuojantis daugiau negu dešimt metų, kuriame puikiai atsiskleidžia universalūs, brandūs muzikantai, puikiai žinomi ir pripažinti tiek savo šalyse tiek Europe ir už Jos ribų. Menininkus sieja kūrybingumas, spontaniškos improvizacijos, sukurtos autorinės kompozicijos, aranžuoti džiazo standartai, kuriose būdinga melodingumas ir subtili harmonija, energija, muzikinis skonis kuris nustebina savo paprastumu ir nuoširdumu muzikos gurmanus ir kritikus.

Šios muzikos negalima įsprausti į jokius rėmus, ją reikia išgirsti ir mėgautis. Tai muzikantai kurie dalyvauja įvairiuose projektuose nuo džiazo dueto, kvarteto iki kamerinio ar simfoninio orkestro, grodami solo ir taip atsiskleisdami ir papildydami savo kūrybinę laisvę originalia kūryba, kuri suteikia grakštumo netikėtomis spalvingomis bei džiazo improvizacijomis. Šiame koncerte muzikantai pristatys naujausią programą kurią įrašė legendinėje Rainbow garso įrašų studijoje Norvegijoje.

Data: 2023 m. liepos 22 d.

Laikas: 20 val.

Vieta: Svetainė-baras ,,Veranda” (Kęstučio g. 39, Vilnius)

Kaina: nemokama

Organizatorius: Svetainė-baras ,,Veranda”

Daugiau informacijos

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.