Edukacijos ,,Paviljone: Vilnius prieš 200 metų”

Edukacija ,,Mažasis vilnietis”

Vilnius prieš 200 metų neabejotinai buvo kitoks, tačiau kaip ir visais laikais jame gyveno į mus labai panašūs tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Edukacinio užsiėmimo metu leisimės į kelionę laiku 200 metų atgal, kad bent trumpam patirtume anuometę vaikystę. Klausydamiesi edukatorių pasakojamų istorijų, nutikusių vaikams prieš du šimtmečius, nejučia atsidursime XIX a. mieste. Įsitikinsime, kad ir prieš 200 metų vaikai daug ir smagiai žaisdavo. Senuosius žaidimus būtinai išmėginsime ir patys!

Trukmė – 1 val.

Grupės dydis – 10-25 asm.

Skirta – 6-12 metų vaikams

Kaina – 3 Eur

Kontaktai registracijai – el.p: [email protected] arba tel.nr: + 370 (5) 2629426.

Edukacija „VILNOPOLIS: pastatyk savo miestą“

Iš praeities plytų pastatyk savo Vilnių!

Edukacijos dalyviai susipažins su paviljone „Vilnius prieš 200 metų“ eksponuojamu unikaliu XIX a. amžiaus Vilnių vaizduojančiu maketu. Kartu su edukatoriais jaunieji urbanistai svarstys, kokią įtaką miesto kaitai darė carinės Rusijos valdžios sprendimai ir kokiame mieste gyventume šiandien, jei istorija būtų pasisukusi kita linkme. Grupėse žaisdami originalų stalo žaidimą, moksleiviai mėgins įsivaizduoti, kokį Vilnių jie pastatytų, jeigu miesto likimas būtų jų rankose. Įveikusios miesto statybų iššūkius, komandos sukurs savo svajonių Vilnių. Tik ar kiekvieno svajonėse Vilnius yra toks pat?

Trukmė – 1,5 val.

Grupės dydis –10-25 asm.

Skirta –13-16 metų paaugliams

Kaina – 3 Eur

Kontaktai registracijai – el. p: [email protected] arba tel. nr: +370 (5) 239 45 74.


Pažintinis orientacinis žaidimas „Susitikime Vilniuje prieš 200 metų“

Jūsų laukia ypatinga, kupina neatrastų istorijų kelionė laiku į Vilnių prieš 200 metų. Jos metu naujai ir iš labai arti pamatysite XIX a. vilniečius ir miestą!

Dalyviai bus suskirstyti į komandas po 5-6 asmenis. Kiekviena komanda burtų keliu išsitrauks individualų maršrutą su įtraukiančiomis užduotimis Vilniaus senamiestyje ir leisis į kupiną įspūdžių ir nedidelių iššūkių kelionę. Kad išvyka neprailgtų ir netektų pasiklysti, komandas „lydės” bei netikėčiausių istorijų papasakos vilniečiai iš XIX-ojo amžiaus. Entuziastingiausių komandų lauks specialūs prizai!

Trukmė – 1,5 val.

Grupės dydis –10-25 asm.

Skirta – 16-18 metų paaugliams

Kaina – 3 Eur

Kontaktai registracijai – el. p: [email protected] arba tel.nr: + 370 (5) 2629426

 

Data: 2023 m. gegužės 13 d. – 2023 m. spalio 15 d.

Vieta: Skveras priešais Naująjį arsenalą, šalia Karaliaus Mindaugo paminklo, Arsenalo g.5

Kaina: nemokama

Organizatorius: Lietuvos nacionalinis muziejus

 

Daugiau informacijos
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.