Nemokama juostinių nuotraukų galerija „700 Vilniaus“

Į gimtadienį reikia eiti su dovanomis, tad Vilniaus gimtadienio proga buvo sukurta nemokama juostinių Vilniaus nuotraukų galerija. Ja siekiama atspindėti kasdienį, artimą Vilnių, kuriame užfiksuotas jauno, energingo, tvaraus miesto identitetas.

Visos galerijos nuotraukos yra nemokamos ir jas galima naudoti savo asmeninėms, įmonės, renginio, organizacijos ar prekinio ženklo reikmėms. Jaukūs kasdienio Vilniaus vaizdai gali papuošti darbalaukius, praturtinti naujienlaiškius, socialinių tinklų paskyras ar internetinį puslapį. Šioje galerijoje galima ieškoti įkvėpimo kūrybai: viršeliams, albumams, plakatams. Galima surasti lokacijų filmavimams, fotosesijoms, o gal ir idėjų renginiams ar kitiems projektams.

Ši galerija yra tarsi miesto gyvenimo užkulisiai tarp nuolatos bevykstančių pokyčių, įvykių ir renginių. Puiki priemonė ne tik pasimėgauti Vilniaus vaizdais, bet ir pasidalinti jais su užsieniečiais.

Iniciatyvos autorius – Kipras Štreimikis

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.