Liepos 27 d. TOMMY CASH Vasaros Terasoje

Pagaliau vizualiai smarkių klipų ir dar smarkesnės muzikos kūrėjas ir atlikėjas TOMMY CASH aplankys Vilnių. Savo stotele jis pasirinko ne ką kitą, o „Vasaros Terasą“. Vizualiųjų menų pankas, reperis savo kūryba kelia bangas, bet dar svarbiau pirštu pabado į opias visuomenės problemas. Per humorą. Per sarkazmą. Per post-sovietinę estetiką, kurią Tommy jungia su pasauliniais trendais. Jį galima vadinti Rytų Europos Lady Gaga. Tommy Cash ekspresija skleidžiasi ne tik per muziką ir vaizdo klipus, bet ir per madą. Kas dar nematė jo šių metų derinuko Paryžiaus mados savaitėje?

Milijonai peržiūrų „YouTube“, pasaulinė sėkmė ir žiniasklaidos dėmesys, bendradarbiavimas su tokiais grandais kaip Diplo, Boys Noize, Little Big, muzikiniai turai po Europą, JAV ir Kanadą, didžiausių festivalių („Glastonbury“, „Sziget“, „Roskilde“) scenos. Galima būtų vardinti ir vardinti šio esto pasiekimus.

Data: 2023 m. liepos 27 d.

Laikas: 20 val.

Vieta: Vasaros terasa (Vilniaus g. 39)

Kaina: mokama. Daugiau informacijos apie bilietų kainas rasite čia.

Organizatorius: Vasaros terasa

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.