Vilnius 700 muzikos festivalis

Šv. Kristoforas, Vilniaus globėjas, šiandien gali didžiuotis – Vilnius laukia 700-ojo jubiliejaus! Liepos 25-ąją, Vilniaus globėjo Kristoforo dieną, Vilnius taps unikalia tarptautine muzikos arena artėjančio miesto jubiliejaus proga ir jubiliejiniais metais. 

2022 ir 2023 m. Vilniaus Vingio parke, vienoje didžiausių atvirų miesto erdvių, visų muzikai neabejingų vilniečių ir sostinės svečių laukia nemokama muzikos šventė.

Nesvarbu, ar mėgstate klasikinę, populiariąją šiuolaikinę, ar elektroninę muziką, būsite nustebinti išskirtinės programos. Visą dieną Vilnius skambės garsiau nei geležinio vilko gausmas iš kunigaikščio Gedimino sapno. Vilnius 700 festivalis užgros taip, kad garsas apie Vilnių išties pasklis po visą pasaulį, kaip ir buvo išpranašauta legendoje.

Kam pučia trimitai, muša būgnai ir orą raižo elektrinės gitaros? Tai Vilnius skambiai laukia jubiliejaus! Nemokamas festivalis – tikra dovana vilniečiams ir svečiams. Vingio parke liepos 25 d. Vilnius 700 festivalio metu laukia klasikinės muzikos koncertinė programa, šiuolaikinės populiariosios muzikos atlikėjų koncertas su pasaulyje žinomais ir Lietuvos atlikėjais, šiuolaikinės elektroninės šokių muzikos ir audiovizualinis pasirodymas, kuriantis vakarėlio atmosferą.

Šv. Kristoforo diena Vilniuje švenčiama jau seniai, tačiau 2022 ir 2023 m. ji atsidurs ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio kultūrinių renginių žemėlapyje. Vilnius 700 muzikos festivalis suteikia progą išvysti unikalius pasirodymus ir originalių efektų bei vizualinių sprendimų šou. Šis šou taps ir vienu pagrindinių Vilniaus jubiliejaus renginių, prikaustysiančių visų pasaulio muzikos gerbėjų dėmesį. Juk Šv. Kristoforas ne tik Vilniaus, bet ir keliautojų globėjas, tad į Vilnius 700 festivalį atvykę svečiai bus maloniai nustebinti! Laukdama Vilniaus jubiliejaus ir jubiliejiniais metais Lietuvos sostinė švenčia su trenksmu, o dalyvauja visi! Užkurkime geriausią vakarėlį sostinėje ir skleiskime žinią apie Vilniaus šventę.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.