Šokio spektaklis (ne)paaugliams Me two / Savoj krūvoj

Apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi (Geriausias metų spektaklis vaikams ir jaunimui, 2021)
Nominuotas Auksiniam Scenos Kryžiui (Geriausia metų muzika spektakliui, 2021)
Žiūroviškiausias Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ LT vitrinos spektaklis, 2022

Šokio spektaklis, pelnęs kritikų ir publikos pripažinimą drąsiomis, nuoširdžiomis, paliečiančiomis istorijomis, išskirtine muzika ir scenografija.

Spektaklio „me two / Savoj krūvoj” dramaturgija paremta grupės jaunų šokėjų asmeninėmis patirtimis, susijusiomis su galios santykiais, LGBTQ+ tapatybės formavimusi, seksualiniu priekabiavimu ir galios piktnaudžiavimu jaunuolių atžvilgiu. Tai skatina priklausyti „savai krūvai“ ir dalintis. Žiūrovai kviečiami pažvelgti į paauglystę iš stebėtojo, tėvų, mokytojo, sprendimų priėmėjo žiūros taško ir apmąstyti galios ribas tarpasmeniniuose ir kartų santykiuose.

„Spektaklyje kūnas išsilaisvina iš drovumo ir kartu su šiuo aktu išsivaduoja nuo traumos. Pateikiamas teiginys, paskui jį seka „Aš irgi“, „Man irgi“, „Ir man taip buvo nutikę“, o kartu su šia bendra patirtimi, jos prasiveržimu kolektyviai gydoma. „Aš irgi“ nuveda ir iki juokingų dalykų, nuveda iki žaidimo ir kolektyvinio džiaugsmo. Čia juntamas estetinis meno poveikis. Apsivalymas per bendrą išgyvenimą.“ (Reinis Dzudzilo, Menų faktūra, 2022 11 12)
IDĖJOS AUTORĖ, CHOREOGRAFĖ Airida Gudaitė
BENDRAAUTORIAI, ŠOKĖJAI Greta Snitkutė, Arminas Kazanavičius, Rokas Bugys, Ugnė Laurinavičiūtė, Grėtė Vosyliūtė, Elena Milaknytė, Beatričė Šaltenytė, Emilija Giedraitytė, Barbora Mickutė, Aura Šriubšaitė, Saulė Bučiūnaitė, Smiltė Kavoliūnaitė
REŽISIERIUS Jonas Tertelis
KOMPOZITORĖ Agnė Matulevičiūtė
SCENOGRAFAI Renata Valčik, Emilis Šeputis
APŠVIETIMO DAILININKAS Julius Kuršis
GARSO REŽISIERIUS Ignas Juzokas
Produkcija: Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“

Premjera: 2021
Trukmė: 70 min
N12

Šis renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.

Bilietai į 2023-11-03 spektaklį čia.
Bilietai į 2023-11-04 spektaklį čia.

Kontaktas: [email protected]

Data:
Adresas:
Menų spaustuvė
Šiltadaržio g. 6
Kaina:
16.20 Eur
Moksleiviui, studentui, senjorui: 11.70 Eur
Bilietai:
Bilietai.lt
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.