Muzika Vilniui | Ivan Fedele. Kūrinys Kazio Varnelio namams-muziejui

„Visada norėjau vaizdą paversti muzika!“ – ištarė italų kompozitorius Ivan Fedele, vos pamatęs dėmesį prikaustančius Kazio Varnelio paveikslus. Šiam, dar ne visų atrastam lietuvių tapytojui, optinio meno atstovui, didžiąją gyvenimo dalį gyvenusiam JAV ir ten išgarsėjusiam – jo kūrybai ir meno filosofijai – kompozitorius paskyrė savo naująjį kūrinį.

Jo muzika Vilniui suskambės Kazio Varnelio namuose-muziejuje – paslapčių kupiname meno labirinte. Ivan Fedele – net dvi kadencijas vadovavęs Venecijos bienalės muzikos sekcijai – savo veikla ir kūryba sujungia ilgaamžes tradicijas su modernia muzikos kalba ir šiuolaikinėmis technologijomis. Todėl ir Vilniuje išgirsime kūrinį fortepijonui su gyvąja elektronika, kurią įgyvendins Alvise Vidolin.

Pasaulines kūrinio premjeras lydės specialios ekskursijos po išskirtinę kultūros erdvę bei kiti renginiai. Kompozitoriaus kūrybą platesniu masteliu pristatys Lietuvos ansamblių tinklas portretiniame koncerte Vilniaus rotušėje.

Pasaulinė kūrinio Vilniui premjera Kazio Varnelio namuose–muziejuje: gegužės 25 ir 27 d.

Koncertas Vilniaus rotušėje: gegužės 26 d.

Bilietus rasite čia.

Data:
Adresas:
Kazio Varnelio namai–muziejus
Didžioji g. 26
Renginio svetainė:
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.