Paroda ,,Ar tu ne kanukas?” Kaune

Romano puslapiuose, tarp gausybės įvairių vietų, skaitytojai atsiduria ir dailininko Teodoro studijoje. Būsimo filmo pagal Gavelio romaną režisierius Donatas Ulvydas ilgai svarstė, kokie darbai turėtų kabėti toje studijoje kino kūrimo metu. „Būtinai – autentiški! Tikri dailininkų darbai“,– nusprendė.

Parinkti kūrinius jis pakvietė tapytoją ir parodos kuratorių Liną Liandzbergį. Kadangi meno rinkinys išėjo solidus, kūrėjai nutarė neapsiriboti tik kino aikštele, o į menamą Teodoro studiją pakviesti visus kauniečius – surengti atvirą parodą.

Kūniškumas ir miesto paslaptys, bekompromisis laisvės siekis ir neapleidžiantis jausmas, kad esi sekamas, aistra, tamsioji žmogaus pusė, mistiškiausi Vilniaus simboliai ir kanukai, vis dar gyvenantys tarp mūsų, – tai keletas parodos „Ar tu ne kanukas?“ temų.

Dailininkai ir skulptoriai, kurių darbai bus eksponuojami parodoje: Teodoras Kazimieras Valaitis, Valentinas Antanavičius, Eglė Kuckaitė, Mindaugas Skudutis, Bronius Gražys, Emilis Vėlyvis, Rimas Olšauskas, Audrius Gražys, Monika Furmana, Laisvydė Šalčiūtė, Aleksandras Vozbinas, Arvydas Šaltenis, Vincas Kisarauskas, Vytautas Vasiliūnas, Eglė Ganda Bogdanienė, Vilmantas Marcinkevičius, Donatas Jankauskas-Duonis, Egmontas Bžeskas, Vladas Juodagalvis. Kai kurių iš jų meno kūriniai buvo sukurti specialiai „Ar tu ne kanukas?“ parodai ir bus eksponuojami pirmą kartą.

Meno galerija Drobė, drobės g.62, Kaunas

Darbo laikas: darbo dienomis 10-17 val.

Data:
Adresas:
Meno galerija Drobė
Drobės g.62, Kaunas
Kaina:
Nemokamai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.