AIDAS 105

Muzika vienybei - rokas nepriklausomybei!

Visų laikų okupantai puikiai suvokė pavojų, kurį kelia laisva, jauna, patriotiška muzika. Todėl visais laikais jie dėjo didžiules pastangas ją nutildyti. Bet juk muzika ir atnešė mums laisvę - Roko maršais ir Dainuojančia revoliucija.

Laisvę užgimusią dar 1918 m. vasario 16 d.
Muzika išgyvenusi slapčia, perduodama iš lūpų į lūpas, perrašoma iš kasetės į kasetę ar slapta įrašoma klausant draudžiamų radijo stočių. Muzika, kaip kadaise kalba ir raštas, galėjusi užtraukti pražūtį. Išsilaisvinę patys išlaisvinome ir muziką, o šiandien leiskime jai dar kartą išlaisvinti mus!

Nuo didžiųjų Lietuvos arenų iki mažų repeticijų salių - šiemet AIDO scenoje įvairialypė puokštė lietuviškos muzikos mušančios laisvės ritmu. Į sceną žengs ne tik sostinės užgrūdinti atlikėjai, bet ir svečiai iš Klaipėdos ir Rokiškio!

2023 m., Vilniui minint savo 700-ąjį gimtadienį, vėl plazdės vėliavos, vėl rinksis žmonės ir vėl skambės J. Basanavičiaus žodžiai: „Tebūnie šviesa, bus ir laisvė.“!
Susitikime menų fabrike „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilniuje, vasario 15-ą, trečiadienį!

AIDAS 105 - tamsią nepriklausomybės priešaušrio naktį pasitikime trankios muzikos sukūryje ir prašalinkime tamsumas - lai vasario 16-oji išaušta kaip niekad šviesi!

„Lietuva tolei bus gyva, kolei ji eis Vilniaus keliu. Vilniaus išsižadėjusi, niekam ji nebus reikalinga – nei mums, nei pasauliui.“ - M. Biržiška.

Bilietus galite įsigyti čia.

Kontaktas: [email protected]; +37060110813

Data:
Adresas:
Menų fabrikas „Loftas“
Švitrigailos g. 29
Kaina:
19.27-25.25 Eur
Bilietai:
Bilietai.lt
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.