Kvietimas dalyvauti iniciatyvų rėmimo programoje

VšĮ „GO Vilnius“ skelbia kvietimą juridiniams bei fiziniams asmenims dalyvauti Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui švęsti 2022 metų programos iniciatyvų rėmimo konkurse.

2023 m. sausio 25 d. Vilniui sukanka 700 metų. Minėdami šį jubiliejų norime, kad visa Lietuva ir pasaulis ne tik artimiau pažintų Lietuvos sostinę, bet ir pajustų emocinį ryšį su šiuo miestu. Programa ir jos įgyvendinimas turi ne tik ilgam išlikti tautiečių atmintyje, bet ir nustebinti visko mačiusį pasaulį, garsiai pranešti apie solidų Europos sostinės jubiliejų ir pakviesti 2023 m. atvykti kartu jo švęsti.

Programos tikslas – atrinkti renginius ar renginių ciklus, vyksiančius 2022 m. rugpjūčio – spalio mėnesiais, padėsiančius kurti šventės visumą 2022 metais. Inciatyvos bus finansuojamos (arba dalinai finansuojamos) VšĮ „GO Vilnius“ lėšomis, vienam pareiškėjui skiriant sumą iki 35 000 Eurų.

Pareiškėjas, norėdamas dalyvauti rėmimo programoje, turi pateikti paraišką (1 priedas konkurso dokumentuose) ir papildomą medžiagą ekspertiniam vertinimui. Paraiškas galima teikti el. paštu 700@vilnius.lt iki 2022 m. liepos 15 d. imtinai.

Rėmimo programos tvarka pristatoma Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui švęsti 2022 metų programos iniciatyvų rėmimo nuostatuose.

Iniciatyvų rėmimo programos nuostatai Atsisiųsti Iniciatyvų rėmimo programos dokumentai Atsisiųsti

Daugiau informacijos:
Salomėja Leiputė, tel. +370 614 20927
El. p. salomeja.leipute@vilnius.lt

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.