Padovanokite dovaną Vilniui 700 metų jubiliejaus proga

2023 m. Vilnius švęs 700 m. jubiliejų. Jam ruoštis pradedame jau dabar. Sutelkę bendruomenę šią šventę norime pasitikti dar gražesniame ir modernesniame mieste. Jūs taip pat galite prisidėti kuriant šią įspūdingą šventę ne tik Vilniui, bet ir visai Lietuvai. Miesto gyventojams ir svečiams deramai pristatykime Vilnių – miestą, galintį pasigirti turtinga istorija, didvyriška praeitimi ir atviru žvilgsniu į ateitį. Jeigu žinote, kokia dovana labiausiai pradžiugintų Vilnių, tačiau jos realizavimui reikalingas mecenatų indėlis, – užpildykite formą apačioje ir Jums suteiksime išsamią informaciją.

 

Laukiamos originalios idėjos, kurių realizavimas praturtintų Vilniaus miestą drąsiais sprendimais bei paskatintų į Lietuvos sostinę pažvelgti dar nematytu kampu. Vertinant pateiktas idėjas bus atsižvelgiama į šiuo kriterijus:

 

  • Projekto veiklų reikšmė visam Vilniaus 700 jubiliejaus kontekstui (įgyvendintas projektas turi potencialo tapti stipria 2023 m. šventinės programos dalimi).
  • Projekto unikalumas ir išliekamoji vertė (projektas unikalus Lietuvos ir / ar tarptautiniu mastu, numatomas ir tikslingai pristatytas projekto tęstinio vystymo potencialas, įgyvendintas projektas padės stiprėti Vilniaus įvaizdžiui užsienyje).
  • Bendradarbiavimo ir partnerystės skatinimas (projektas įgyvendinamas pasitelkus oficialius partnerius).
  • Projekto tarptautiškumas (projektas telkia tarptautinius partnerius ir / ar projektu stiprinamas Vilniaus įvaizdis užsienyje, yra numatyti būdai užsienio auditorijų pritraukimui).
  • Auditorijos pasiekiamumas Lietuvoje ir užsienyje.
  • Integralus žmonių įtraukimas į projektines veiklas (turinio vystymą, savanorystės skatinimą ir kt.).
  • Lėšų iš papildomų šaltinių pritraukimas.
  • Atitikimas prioritetinėms sritims: bendruomeniškumas, švietimas ir kultūra (projektas atitinka 1 iš rekomenduotinų sričių).
  • Atitikimas galimoms veiklos formoms: profesionalioji kūryba, renginiai, edukacija, tarptautinis bendradarbiavimas (renginiai, parodos, nauji pastatymai, festivaliai, forumai ir kt.).

 

Pateiktos idėjos yra peržiūrimos ir įvertinamos kas 3 mėnesius. Kvietimas bus aktualus iki 2021 m. spalio 1 d.

 

Siūlykite savo idėjas, kaip galėtume paminėti miesto 700 metų jubiliejų.

Sugalvojote, kaip Vilnius galėtų atšvęsti šią savo šventę?

01.

Įrašykite savo vardą ir el. pašto adresą, kad prireikus su jumis galėtume susisiekti.

02.

Išsamiai aprašykite idėją.

03.

Spauskite „Siųsti“*Su Go Vilnius privatumo politika susipažinau