Stalo žaidimas šeimai ir draugams „Vilnius“ – pažinkite Vilnių su oro balionu

Pristatytas turizmo leidiniuose besispecializuojančią leidyklos „Terra Publica“ Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga išleistas stalo žaidimas „Vilnius“. Žaidimo „Vilnius“ metu pasinersite į kvapą gniaužiantį nuotykį – patys tapsite oro balionų pilotais. „Skrisdami“ virš kerinčio Vilniaus stengsitės pamatyti kuo daugiau unikalių miesto vietų. Tačiau neatsipalaiduokite – nepalankus vėjas gali sujaukti visus planus, o sumanūs varžovai – apsunkinti kelią pergalės link.

Net 3 žaidimo versijos suteiks galimybę smagiai leisti vakarus kartu su šeima. Kas žino, galbūt žaidėjų figūrėlės („oro balionai“) ir žaidimo taisyklės, paremtos realiu oro balionų valdymu, ne tik nukels jus į Vilniaus padangę, bet ir įkvėps tikram skrydžiui oro balionu po Vilniaus senamiestį!

Žaidimas rekomenduojamas nuo 7 metų, skirtas 3-4 žaidėjams. Žaidimą sudaro 4 mediniai oro balionai, žaidimo lenta, rubinai, kauliukas, pirmojo žaidėjo žymeklis. Prie žaidimo pridedamas sudedamas 3D kauliukų ridenimo modeliukas – Gedimino pilies bokštas. Žaidimo taisyklės parengtos lietuvių ir anglų kalbomis, dėl to žaidimas tinkamas žaisti ir su draugais iš kitų šalių ar padovanoti kaip suvenyrą Lietuvos svečiams.

Žaidimo tikslas – aplankyti kuo daugiau žinomų Vilniaus objektų ir finišuoti prie Gedimino pilies bokšto. Žaidimo metu ridenamas kauliukas – jo skaičius nulemia vėjo kryptį. Išridentas kauliukas padedamas ant „vėjų rožės“, esančios ant lentos, kuri nurodo, kuria kryptimi turėtų judėti žaidėjai. Tačiau kiekvienas žaidėjas savo rankose turi tris veiksmo korteles, su kuriomis gali: pakeisti savo oro baliono kryptį 45 laipsnių kampu; sustabdyti oro baliono judėjimą ar jį pagreitinti perskrendant  per 2 langelius pagal vėjo kryptį; gali startuoti iš naujo arba pakeisti visiems žaidėjams vėjo kryptį dar kartą metant kauliuką. Pirmasis išbarstęs rubinus ant lankytinų Vilniaus vietų ir finišavęs prie Gedimino pilies bokšto – laimi žaidimą.

Žaidimo „Vilnius“ ieškokite interneto svetainėje arba žaidimų prekybos vietose.

Iniciatyvos autorius – leidykla ,,Terra Publica”

Daugiau informacijos

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.