Kaip Solidworks programoje sukurti kelius, parkus?

Vienas paprasčiausių atlikimo būtų su funkcija „Assembly“ (liet. surinkimas). (nuotrauka apačioje)

 

Pirmiausia yra sukuriamas naujas surinkimo projektas. Jo darbo aplinka yra labai panaši į Part (liet. detalės) darbo erdvę. Esminis jų skirtumas yra tas, jog Assembly funkcijos aplinka yra skirta jau sukurtų arba esamų detalių sujungimams į rinkinius arba sistemas.

Šioje darbo aplinkoje yra sukuriami atskirų detalių tarpusavio ryšiai Mate (liet. suporuoti). Todėl dvi ar kelios detalės tarpusavyje turi sujungimo ryšį (tokį kaip lygiagretumas, statmeniškumas).

Kuriant parkus ar kelius galima pasinaudoti keliais sprendimo būdais: arba kurti kiekvieną detalę atskirai, bet tai užtruktų daugiau laiko, tačiau objektas būtų unikalus, arba pasinaudoti kitų kūrėjų jau sukurta 3D detale – šis variantas pareikalautų daugiau laiko.

Atskiras detales galima imti iš tokių interneto svetainių, kaip https://www.thingiverse.com arba https://grabcad.com. Šiose platformose yra detalių, sukurtų su Solidworks programa. Šias detales įmanoma labai lengvai koreguoti. Taip pat galima rasti detalių .stl formatu – tai yra 3D objektas, sudarytas iš poligonų (šis formatas yra naudojamas praktikoje 3D spausdinimui arba 3D vaizdų kūrimui).

Susiradus norimas figūras, jas galima kelti į surinkimo darbo aplinką.

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.