Sausio 12, 25 ir 26 d. Eitvydo Doškaus trumpametražio filmo „Čia buvo Vilnius“ seansai

700 metų sukaktį švenčiančiame Vilniaus mieste, garsėjančiame savo istoriniu paveldu ir unikaliu charakteriu, vyksta ženklūs pokyčiai. Kai kurių kamera užfiksuotų gyvenimo fragmentų nebėra, tačiau filmas ne tik liudija tai, kas išbluko užmarštyje, bet ir žvilgteli į tai, kas dar laukia. Šis poetiškas kūrinys sukurtas remiantis klasika tapusiu režisieriaus Almanto Grikevičiaus filmu-portretu „Laikas eina per miestą“, taip nutiesdamas laiko tiltą tarp dviejų skirtingų kartų Vilniaus miestą branginančių kino kūrėjų.

Data: 2023 m. sausio 12 d. 17 val. ir 25 d. 18.30 val.

Vieta: kino teatras ,,Skalvija“, A. Goštauto g. 2

Kaina: mokama. Daugiau informacijos apie bilietų kainas rasite čia (12 d.) ir čia (25 d.)

Organizatorius: ,,Skalvija“

Daugiau informacijos

 

Švęsdamas Vilniaus 700 jubiliejų, sausio 26 d. kultūros kompleksas SODAS 2123 su „Garso generatoriais“, „Meno Aviliu“ ir „Just a Moment“ dovanojo ypatingą progą pamatyti Eitvydo Doškaus filmą Čia buvo Vilnius. Vilniaus mieste, garsėjančiame savo istoriniu paveldu ir unikaliu charakteriu, vyksta ženklūs pokyčiai. Kai kurių kamera užfiksuotų gyvenimo fragmentų nebėra, tačiau filmas ne tik liudija tai, kas išbluko užmarštyje, bet ir žvilgteli į tai, kas dar laukia. Pripažinto operatoriaus, ir debiutuojančio režisieriaus Eitvydo Doškaus filmą lydės Pauliaus Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus gyvai atliekama muzika.

Data: 2023 m. sausio 26 d.

Laikas: 20:30 – 21:00 val.

Vieta: Kultūros kompleksas SODAS 2123, Vitebsko g. 23

Kaina: nemokama

Organizatoriai: SODAS 2123, Garso Generatoriai, Just a moment, Meno avilys.

Žiūrėkite filmo anonsą

 

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.