Rotušės kolonada

Vilniaus rotušė kviečia į jau tradicija tampantį viešų kultūros renginių festivalį ,,Rotušės kolonada 2022'', kuris skiriamas Vilniaus Magistrato 635-osioms metinėms ir artėjančiam Vilniaus 700 metų jubiliejui.


Nuo gegužės 26 d. iki rugsėjo 1 d. vilniečiams ir miesto svečiams kas savaitę 19 val. Rotušės aikštėje aidės džiazo ir klasikos melodijos, trimitų ir būgnų interpretacijos, roko ir tautinės muzikos atlikėjų pasirodymai, vyks vaizdo projekcijų pristatymai, skambės žymiausių Vilniaus poetų eilės.


Festivalio metu įvyks 20 renginių, dalyvaus 5 pučiamųjų orkestrai, 6 chorai, 4 dainų ir šokių ansambliai, džiazo ir roko muzikantai – iš viso net 700 atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių.


Programa:


Rugsėjo 1 d. 19 val.
JAUNIMO IR MOKSLO DIENA
Dalyvauja visų Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų dainų ir šokių ansambliai: ,,Jaunimėlis'', ,,Sietuva'', ,,Šviesa'', ,,Vingis'', ,,Voruta'', VU dainų ir šokių ansamblis


Šis renginys yra Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis.

Data:
Adresas:
Vilniaus rotušė
Didžioji g. 31
Kaina:
Nemokamai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.